O mnie

Nazywam się Radosław Kopytyński. Obecnie mieszkam w Opolu ale pochodzę z niewielkiej miejscowości o nazwie Sucha Psina:) na południu Opolszczyzny.

Z wykształcenia jestem technologiem żywności ale jak to często w życiu bywa nie pracuję w wyuczonym zawodzie.

Moja przygoda z fotografią zaczęła się poniekąd dzięki pozostałym zainteresowaniom-przyrodzie i historii.

Obserwując to co dzieje się na łonie natury podczas spacerów z psem czy wyjazdów wędkarskich zacząłem zastanawiać się nad utrwalaniem tego, co dzieje się dookoła.Tak powstała większość moich zdjęć fauny i flory. Zainteresowanie historią natomiast wciągneło mnie w nurt rekonstrukcji historycznej oraz pikników militarnych.

Na jednej z imprez poznałem kilka osób ze stowarzyszenia rekonstrukcji historycznej „Silesia” z którym od tego czasu zacząłem współpracować.

 Na początku brałem udział w wyjazdach jako osoba niezrzeszona i fotografowałem głównie turnieje i pokazy średniowieczne z czasem zaangażowałem się w projekt ulotek i plakatów

promujących stowarzyszenie i zachęciłem kilka osób w tym przewodniczącego do założenia sekcji odtwarzającej formacje wojskowe walczące w 1945r w powiecie Głubczyckim.Zostałem dowódcą tejże sekcji oraz „naczelnym forografem” stowarzyszenia.

Bogatą galerię z rekonstrukcji historycznej można podziwiać w galerii: rekonstrukcja historyczna.

Zajmuje się także fotografią portretową i zapraszam do współpracy wszystkie osoby z pomysłem na ciekawą sesję! Wykonuję również fotomontaże oraz zdjęcia reklamowe/produktowe i wszelkiego rodzaju projekty takie jak pokazy slajdów, ulotki, banery, plakaty, wizytówki itp.

O stronie

Fotografika.kopytynski.pl to witryna która ma za zadanie nie tylko prezentowanie moich fotografii.

Przez zdjęcia oraz wpisy na niej zamieszczone chciałybm zachęcić wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu.Warto znaleźć sobie jakieś hobby,które z czasem może przerodzić się w pasję.
Na swojej witrynie będę prezentował różnego rodzaju aktywne zajęcia jak choćby rekonstrukcja historyczna,ASG,fotografia przyrodnicza oraz opisywał wydarzenia kulutralne takie jak koncerty.